H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Premjestite mapu My Documents na drugu particiju HDD-a

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Premjestite mapu My Documents na drugu particiju HDD-a Empty
PostajNaslov: Premjestite mapu My Documents na drugu particiju HDD-a   Premjestite mapu My Documents na drugu particiju HDD-a Icon_minitime23.12.07 1:07

Ovaj tutorial radite na vlastitu odgovornost!

Ako ste ikada poželjeli premjestiti Folder ( mapu ) MY DOCUMENTS na drugu particiju na Hard Disku a niste znali, evo prilike da sada pokušate na ovaj način.

Prije nego što uopće počnete raditi bili što, arhivirajte kompletan Folder ( mapu ) My Documents ( Moji dokumenti ) bilo da je kopirate na neku particiju ili HDD ili "zipate".

1. Pokrenite Windows Explorer ili još bole kliknite na ikonu My Documents ( Moji dokumenti ) na Desktopu ( radnoj površini )
2. Pronađite Folder ( mapu ) My Documents ( Moji dokumenti ) koja se nalazi odmah pri vrhu prozora ispod Desktop ( Radna površina )
3. Kliknite na naziv desnom tipkom miša pa na Properties ( svojstva ) i na novootvorenom prozoru na kartici Target ( Cilj ) kliknite na gumb Move ( Premjesti )
4. Sada na novo-otvorenom prozoru kliknite na naziv Vaše logičke particije ili drugi HDD ako ga imate. Ovdje , možete otvoriti i novi Folder ( mapu ) ako želite u koju ćete spremati Vaše dokumente
5. Kliknite na gumb OK ( U redu )

Premjestite mapu My Documents na drugu particiju HDD-a My-doc
[Vrh] Go down
 
Premjestite mapu My Documents na drugu particiju HDD-a
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: Tehnologija :: Racunala :: Operating Systems :: Windows Operating System-
Forum(o)Bir: