H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dnevnik jednog velikog Idijota

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime27.07.07 22:56

e pa nije me bilo par dana jel sam krecio. sta se to dogodilo?
[Vrh] Go down
vl4h0
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime28.07.07 2:03

? kad sta ?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime30.07.07 12:24

pa pola foruma fali.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime30.07.07 12:37

hehe dobio sam status spamer. jel time dobim kakve privilegije?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime30.07.07 12:44

još 2 spamma i izbačen si s foruma Smile
možda
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime30.07.07 12:59

možeš dobit nogom u guzicu jer radiš gluposti lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime30.07.07 12:59

Ja iam status rookia s obzirom na postove,lol,sad sam ko Hamilton Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime30.07.07 14:18

ma kakva sr... uopce ne spamam samo pisem lyricse i stavljam slike marilyn manson
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime30.07.07 15:44

ma kao i ja samo što su to F1 fotke i Sentenced lyrics,omfg...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime31.07.07 14:34

ma tak ti se najbrže napune postovi
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime31.07.07 14:34

e da sutra ode na more pa me nemojte izbacit sa foruma radi izbivanja. see ya
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime31.07.07 17:31

nda..moji postovi imaju smisla jer mi nije cilj ispuniti kvotu pošto sam na starom forumu imala apsolutno najviše postova i nemam neku želju opet imati tak neku suludu misiju.Ja slikama dočaravam ljudima kako je F1 lijep sport,a lyricsi su odrazi mojeg unutrašnjeg stanja...e da,sretan put Đozo,vrati se brzo bye
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime31.07.07 20:09

Forgotten je napisao/la:
nda..moji postovi imaju smisla jer mi nije cilj ispuniti kvotu pošto sam na starom forumu imala apsolutno najviše postova i nemam neku želju opet imati tak neku suludu misiju.Ja slikama dočaravam ljudima kako je F1 lijep sport,a lyricsi su odrazi mojeg unutrašnjeg stanja...e da,sretan put Đozo,vrati se brzo bye

Da da... imali ste svi dok nisam došao... kasnije ste me gledali odozdo lol.

Nemoj da i sada imam najviše jer sam u stanju :oopa:

Curo... :ckme: xD
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime05.08.07 11:33

ma evo mene sad me ni haker ni bivsi scyte nece stic(mos mislit)
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime05.08.07 13:51

Ne izazivaj... ja sam tek u hibernaciji, nemoj da se probudim xD

Duh gamera me može goniti da pobijedim u ovoj "igri" ali neželim ga buditi, bolje da spava, velika je žeđ njegova, neutaživa.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime05.08.07 16:44

Ahahahaha,baš ste djeca Razz ,šteta Ante što nisi bliže SK-u,bilo bi ti zabavno pit sa nama na Rokiću,hm,recimo,onda biste se ti i Đozo mogli natjecati i u tome dada
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime05.08.07 17:47

Natjecati, hahahahaha, tko može samnom... xD Treba imati organizam supermena za popit koliko ja. Cool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime06.08.07 13:00

cekaj da se vratim na staru slavi nisam pio vec 6 mj.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime06.08.07 13:01

jucer je u 53nji bilo zakon. napio sam se ko mazga, ali se svega sjecam
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime06.08.07 13:34

hehe...brzo nestala ona piva Sad
u 5ak cemo o5 Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime06.08.07 13:57

definitivno. idemo napravit reprizu
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime07.08.07 11:48

ockey bit će fora,moj stari će nas vjerovatno voziti kući iako bi ja najradije prespavala u Petrinji
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime07.08.07 12:38

pa ak nas nece vozit vas stari onda cu morat sa davidovima doma. (naguzite starce da nas voze)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime07.08.07 13:17

odlucio sam ovaj ljubilarni 666 post objavit u svom dnevniku. Sve vas puno volim i pozdravljam sve koji me gledaju i vas u studiju i režiji :rofl: . Koristim ovu priliku da svecano objavim da sam prestao sa pušenjem(cigara) .
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime07.08.07 14:18

Bravo, zdrava odluka...
Još da padne celibat xD
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dnevnik jednog velikog Idijota Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dnevnik jednog velikog Idijota
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nikad nisam pisao dnevnik !!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: O clanovima foruma :: Dnevnik-
Forum(o)Bir: