H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 tuga je oko nas........................

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: tuga pokreće sve.......................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime11.12.07 23:59

ewo ovako............... trenutno sam upala u krizu, već nekoliko večeri zaredom kad se zavučem u sobu plačem, osjećam se prejadno................. po glavi mi se vrte čudne i mračne misli, stalno razmišljam o smrti i o tome kako bi napravila samoubojstvo..................... nije da nisam već pokušavala, al nisam uspjela, nije bilo dovoljno hrabrosti da to napravim........................ danas sam došla kući i uzela nož, krenula sam si probosti žilu, no nisam uspjela, moji su se vratili kući........................ i sad dok ovo pišem plačem i molim onog tko bude čitao da me ne osuđuje, jednostavno se prejadno osjećam..................... toliko za sada...............
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime12.12.07 13:14

ja te ne osuđujem... također i ja padnem ponekad u takve depre , u ostalom zivot i nema smisla , ni nekog korisnog cilja... i onako sve na kraju sto ostaje je nista... jedno veliko nista...

nemoj si oduzet zivot , uzivaj dok mozes... tko zna sto nas ceka iza ovog... kiss :obraz
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime12.12.07 17:11

nitko te ne osuđuje, ne živimo u savršenom svijetu,na žalost....
kad te uhvati tuga sjeti se da nisi jedina koja je tužna, koja bi samo plakala, koja želi da sve loše prestane,sjeti se da nas ima puno koji znamo kako ti je i koji suosječamo s tobom.
budi snažna i nemoj dopustiti da tuga upravlja tvojim životom i njegovim krajem. život je samo jedan i ne vrijedi ga potratiti na razmišljanje o lošem...znam klišeji
ima onih kojima je stalo do tebe i kojima bi promjenila život da najednom nestaneš...volimo te :dada :srceko
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime12.12.07 22:17

thx svima........................

i danas sam se ustala sa osjećajm tuge i samoće................ jednostavno razmišljam o svemu.................. shvatila sam da sam ostala sama, svi moji ˝prijatelji˝ pravili su se............ trebaju te samo kad njima to odgovara, a kad sam padneš u neko sranje ostave te na cijedilu, samu, jednostavno se izgube.............. jedino su dvije osobe ostale uz mene, mogu im sve reći ..................na ovom forumu ima ljudi koji su stvarno dobre osobe i budu uz svoju ekipu, kad je nekom potrebna podrška i prijatelj................. VOLIM VAS SVE...........................
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime12.12.07 22:32

mogu ti nesto reci? ima i online dosta ljudi u koje sam se razocarao... a fkt sam im vjerovao...

tako da... nemozes nikad znat :|
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime12.12.07 22:35

znam da ima ljudi u koje se razočaraš, al iskreno da ti kažem imam povjerenja u neke.....................Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime12.12.07 22:41

a mene su bas takvi razocarali... iza ledja...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime12.12.07 22:53

mogu mislit, treba uvijek bit na oprezu što se svega tiče....................
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime12.12.07 23:29

opet me sve uhvatilo, opet sam počela plakat, stvarno neznam koji mi je, samo osjećam tugu, niš me neveseli, ničem se neradujem.................. možda je stvarno stvar u meni................ možda stavrno nema smisla niš u ovom životu, isse imam tek 18 godina, a vć imam taka razmišljanja...................... samo ću jednog dana nestat, a kad taj dan dođe neželim da nitko pati, da me se nitko nikad nesjeti........................ :smjc
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime13.12.07 1:37

ei draga speed... znam kako je to kad ti je tesko,kad se osjecas usamljeno i neshvaceno... ne smijes dopustit da u tebi pobjede crne misli... koliko ti god tesko bilo u zivotu sjeti se onih koji bi bili sretni da su na tvom mjestu...zivi i zdravi...bez obzira na te lose trenutke.
i sama vidis da ti se raspolozenje mijenja,nekad si tuzna,nekad vesela... neka ti ti sretni trenutci budu svjetlo u danima tame,samoce i tuge...
spomenula si samoubojstvo...zaboravi to... ne trebas se kaznjavat ni zbog koga ni zbog cega... svi se bar jednom razocaraju u druge ljude,ali neka ti to bude pouka...ljudi su pokvareni i nikome nije stalo ni do cega osim sebe... glavu gore.... tek si pocela zivjet...ne daj da te zivotni problemi tjeraju u smrt... bori se protiv njih...ne daj se... jedino si tako mozes pomoci.... smrt moze donjeti samo jos vecu tugu,nikome ne moze pomoci... nisi ni svjesna koliko ljudi bi bilo zalosno da nestanes... zivi za one koji te vole..odjebi ostale debile koji te nisu vrijedni... zivi i voli se... jer kad zavolis sebe nitko ti nece bit ravan... cuvaj se mala... V.T.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime13.12.07 20:50

jutros sam se probudila sa bar malo radosti, no naravno nije potrajalo..................... opet ona ista moja prijateljica tuga se pojavila, opet suze na licu.......................... razočarana sam i to jako, nevidim nikakav jebeni smisao života............... zbog čega se to meni događa, zbog čega se događaju jebena sranja osobama koje volim..........???? Jednostavno dižem ruke od svega, nemam volje za ničim.................
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime13.12.07 21:30

upala si u takvu fazu zivota.. da bi se izvukla moras bit optimisticna... nac neko dobro u svemu tome... sta da ti kazem,zivot nije bajka...a zaljenjem neces nista postic... probudi se majo!!!!!!!!!! nije sve tako crno!!!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime13.12.07 21:43

onda znaci da sam ja tu fazu prosao nedavno... :goodpost:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime14.12.07 18:24

blago tebi.................... jbt mene ta faza drži već više od god dana................. samo što sad više nemogu to držat u sebi...................
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime14.12.07 21:38

drzalo mene pola godine... a vise ljubavni problemi i tak... :belj
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime16.12.07 0:15

neznam više kako bi se izrazila..................... danas sam imala raspravu sa svojim i nekako sam sva zbunjena.................. i dalje osjećam prazninu u sebi.................... tužna sam i nesretna.................... htjela bih samo jedan zagrljaj i utješnu riječ od njega, no naravno nema šanse da to dobijem..................... bezvoljna sam sva, stalno sam u svađi sa svojom obitelji, zaš me jednostavno ne ostave na miru.................. netražim ništa puno, samo malo mira..................
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime16.12.07 12:11

ajoj speed... Sad


:obraz
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime16.12.07 12:14

e speed.. ja se sa svojima uvik svadam... takav ti je zivot...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime16.12.07 12:17

i ja sa svojima... nedaju mi da malu dovedem u krevet... xD
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime16.12.07 20:59

opet sama sranja...................... nikako sam, plačem cijeli dan............ dečko mi leži u komi, a ja nisam uz njega................. šta sam toliko Bogu zgriješila da me na ovakav način kažnjava..................... napokon dečko kojem je stalo do mene, zašto baš on................... izgleda da stvarno nezaslužujem sreću, nego jebenu tugu.................. :smjc :smjc :smjc :smjc
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime16.12.07 21:21

a jadnog tvog zivota... :smjc
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime16.12.07 21:25

jadan je..................... umorna sam više od svega..................... da mi je zaspat i ne probudit se nikad više.....................
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime17.12.07 20:59

ajd da vas pozzam........................ napokon sam dobre volje, danas sam se po prvi put nasmijala onako od srca............... mali mi je dobro, probudio se noćas........................ :dada................. imali smo raspravu i zabranila sam mu ono što najviše voli, jednostavno zbog toga jer je to za njegovo dobro, a i ja ću bit mirnija, stalo mi je do njega, VOLIM GA.................. umorna sam, osjećam se iscrpljeno, stalno mislim na praznike i na odmor.........................
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime17.12.07 23:43

ueeeee...napokon!!!! drago mi je da si bolje...big hug!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime18.12.07 0:19

:cocojumbo:
[Vrh] Go down
Sponsored content





tuga je oko nas........................ Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
tuga je oko nas........................
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: O clanovima foruma :: Dnevnik-
Forum(o)Bir: