H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Poginuo Toše Proeski

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Poginuo Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Poginuo Toše Proeski   Poginuo Toše Proeski Icon_minitime16.10.07 11:21





Jutros oko 6 sati i 30 minuta, dva kilometra od petlje u Novoj Gradiški, u sudaru VW Tuarega srebrne boje i kamiona, poginuo je poznati makedonski pjevač Toše Proeski. Donosimo vam video snimku s mjesta nesreće.



U vozilu su bili, osim pjevača koji je spavao na prednjem sjedalu, i Ljiljana Petrović (1958.) iz Skopja te Đorđe Đorđevski (1975.) također iz Skopja koji je i upravljao vozilom.
Do nesreće je najvjerojatnije došlo zbog nedovoljnog razmaka između vozila tijekom vožnje.
Glasnogovornica Policijske uprave brodsko-posavske, Kata Nuić, potvrdila je da je do prometne nesreće došlo kada je osobno vozilo marke Tuareg, kojeg je vozio 32-godišnji makedonski državljanin Đorđevski, zbog nepridržavanja prometnih propisa, udarilo u lijevi dio poluprikolice teretnog vozila talijanskih registracija ispred sebe.
Zbog zanošenja, automobil je udario i u središnju zaštinu ogradu na autocesti.
Toše je na mjestu poginuo, dok su ostalo dvoje putnika prevezeni u bolnicu u Novu Gradišku, navodi policija.
Očevid je još u tijeku.

Poginuo Toše Proeski 53052

Poginuo Toše Proeski 76760

Poginuo Toše Proeski 76761


R.I.P. :tuzan
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Poginuo Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: Poginuo Toše Proeski   Poginuo Toše Proeski Icon_minitime16.10.07 11:23

gadno šteta čovjeka
cijelo jutro razmišljam o tome
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Poginuo Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: Poginuo Toše Proeski   Poginuo Toše Proeski Icon_minitime16.10.07 11:24

steta, nisam bio fan, al žao mi je... R.I.P.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Poginuo Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: Poginuo Toše Proeski   Poginuo Toše Proeski Icon_minitime16.10.07 11:25

Stari me drma u 9 , poginuo Toše... kazem ja njemu odjebi i nastavih spavat... no sad kad sam utipkao na youtube , pa kad sam vidio tko je to... pa znam skoro sve njegove pjesme... tuzno... :tuzan
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Poginuo Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: Poginuo Toše Proeski   Poginuo Toše Proeski Icon_minitime16.10.07 11:27

jeste,jako tužno.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Poginuo Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: Poginuo Toše Proeski   Poginuo Toše Proeski Icon_minitime16.10.07 19:54

nisam fan al opet žao mi ga je.................... počivao u miru................... a auto strava kako izgleda.....................
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Poginuo Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: Poginuo Toše Proeski   Poginuo Toše Proeski Icon_minitime16.10.07 20:28

kako odlaze mladi ljudi,pa svega 4 godine je bio stariji od mene....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Poginuo Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: Poginuo Toše Proeski   Poginuo Toše Proeski Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Poginuo Toše Proeski
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: Glazba :: Glazba opcenito-
Forum(o)Bir: