H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno

Početna stranicaRegistracijaLogin
Share | 

dio mene u virtualnom svijetu....

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   19.10.07 21:37

ledenoooo... zima zima.... ujutro u 3 ipo dizanje.... :cocojumbo: blago meni... sve to zbog zagreba.... ah... sretan mi put ;D
ziviliiii!!!!!!!1
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   19.10.07 22:07

sretan put i mirno more... :super
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   19.10.07 22:15

procitaj pravila foruma :cisti:
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   21.10.07 0:39

ja u svom dnevniku mogu pisat sta ocu....
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   21.10.07 0:40

nije se odnosilo na tebe nego na one silne spamere... Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   21.10.07 13:47

ugl. danas je siv dan kao i ovi prethodni dani... osjecam se malo zlocesto... heh... ne znam zasto... al oke... aj aj... adio
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   22.10.07 20:43

elloooou.... eo mene opet u happy fixxxy izdanju...
heh... upravo mi se javia bivsi... hahaha... kako je proziran... no dobro... ne znan sta mi je danas...cak san i tajnici u skoli zavarila u facu dok mi je nesto pricala pa me istirala iz kancelarije...hahaah... danas sam looda... e,da i zaspala san pa nisan dosla na prvi sat...jos jedan neopravdani...haha...
"trebas mi, trebas mi, ni sunce zemlji kao ti meni...."
iden malo uredit sobu....jeaa... kreativnost se budiii....
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   23.10.07 10:15

Smile Bitno da je sve ockey...

Al kak možeš bit sretna kad pada kiša :l ?
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   23.10.07 14:39

a pa zas ne bi bila sretna zbog kise.... nekad je dobar osjecaj gledat kroz prozor kisu i hladnocu.... a tebi u dekici toplo toplo toplo... a i nije jucer bilo puno kise u ST-u.... evo chang pila na msnu hahaha... (jesi sad happy) :belj:

ne volim jesen...sve je nekako usporeno,uspavano....
nista od mog pisanja...dosla mi mala susjeda....
:banandance

Zadnja promjena: ; 03.11.07 21:18; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   23.10.07 16:05

jesaaaaaaaam :ble:
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   23.10.07 21:18

jos se dobro osjecam...nekako ispunjeno... ali ne znam zbog cegaaaa... al aj... lalalalalaaa
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   24.10.07 14:44

tece i tece jedan slap.... curi curiii.... Sad menga doslaa.... uh... osjecam se tako uspavano...mirno.... nekako sam odsutna...najbolje da malo odspavam... moram ucit poduzetnistvooo ,a to znaci pokusat ucinit suicid... iden se sad zamotat u svoju mekanu plisanu dekicu.... papa!!!

Zadnja promjena: ; 28.10.07 15:37; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   25.10.07 20:29

zdravo,zdravo... ne znan sta mi je... cila blistam... :zhihi:
ne znam bi li isla na selo...ili u mastersa u subotu...tila bi oboje... hmhm... nisan odavno bila gori... a jooj.... a nista....sutra cu odlucit....
S_S pozzz Wink

Zadnja promjena: ; 28.10.07 15:37; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   27.10.07 13:57

dac mi end maj frend
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   27.10.07 17:40

strasno
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   28.10.07 15:53

ellooou,ellou...ovo pisem vise reda radi nego sta mi se da pisat...cudno se osjecam danas... stalno imam osjecaj da nesto krivo radim,da sam na krivom mjestu... nekako sam nemirna... kao da nesto veliko dolazi... pa sad... ne znam je li dobro ili lose...ali razmisljam o glupostima i pricam gluposti...
danas sam izgovorila toliko besmislenih recenica da sam se zabrinula... mozda da si stavim flaster na usta... Very Happy ...
hahahaa...upravo mi se neki ruzni golub zaletio u prozor... o Boze... svasta.... hahahahah...
ugl.ne znan koji mi je vrag... a da odem lec? ...-ne. da pocnem ucit?...-ne. ni za sto nisam sposobna.... :pijana
osjecam se glupo -.- , beskorisno...i lijeno kao i uvijek... buu!!!! :not papa!!!!
:pracka
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   30.10.07 20:41

30.X.2007. svida mi se ovaj datum... ali ... nista se znacajno nije dogodilo... bas je brzo prosa dan...hmhm...
cas mi se smije...pa me rasplace pisma... Sad
"ti si moja bol,moja sudbina,moje najdraze,moja istina...." Grdovic...
"boli me,boli me uspomena...nemam ja,nemam ja,nemam srce od kamena... ja cu ja cu ostariti ali necu ozdraviti, kad te vidim zapjevat cu, a kad prodes zaplakat cu,al te necu pozdraviti....bez tebe,bez tebe ko bez lijeka,zivot mi,zivot mi tece kao gorka rijeka...ja cu ja cu ostariti,ali necu ozdraviti...."A.Nizetic
:smjc
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   03.11.07 21:25

hmhm..lets see...there is too much on my mind and i don`t know what to say.. :gleda
bye..bye..... :blink
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   03.11.07 23:21

bas kad pomislim da sam ga zaboravila i da idem dalje,ja shvatim da sam zaljubljena... ne znam,.... nisam vise sigurna....
eto..da ga nisam vidila i pricala s njim vjerojatno bi sad razmisljala zelim li na kavu s mariom ili marinom...ali ne...sad mi se on opet mota po glavi...eh...to je ta fckin`kemija... pricali smo... :gleda da.. cisto prijateljski... sve je to super... i drago mi je sta smo u kontaktu... ali oboje znamo da necemo nikad bit samo prijatelji...ne zelim se uopce trudit...kod njega me smetaju neke stvari kao i kod vecine njegovih tj.mojih vrsnjaka....neke stvari jos nije shvatio i ne zelim da ja budem ta na kojoj ce radit greske..... e, da...previse se volim :ogledalce
hehe... probala sam ga.i uvijek sam imala osjecaj da mi je
zabranjen.jednostavno su okolnosti bile takve.....
a sad ne znam sto zelim... jaka sam i bez problema mogu okrenuti novu stranicu u zivotu - bez njega... poslo mi je za rukom nakon 5omjesecne veze pa zasto ne bi i sada... eh...

fascinira me taj osjecaj...usprkos svim manama i preprekama meni je on drazesno bice... eh..da.pa ne znam...mozda za koju godinu? hmhm...daa..hehe...neka se ispuca... :hihi a do tada cu i ja uzivat.... znam da ova kemija nece nestat :witch
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   26.11.07 23:14

nema prometa na forumu... eh eh....
nisan bila u skoli... opet mi curi... iman the thing :smjc
ovaj... tomo je uglavnom pa u zaborav... inace... niko mi nije dovoljno dobar... u svakoga nadem neku sitnicu .... nema kemije... jbg. triba se malo odmorit od tih stvari..., chao.... :bok
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   28.11.07 1:17

Evo nas,studeni je,jesen se pretvara u zimu. Mogla bih slobodno reći da je isto i s ljudima. Nema više onog toplog pozdrava na ulici, sve što možete dobiti je hladno: "Ej!", i ništa više. Svi se nekamo žure, u toj strci i ludilu današnjice ljudi i ne primjećuju unesrećene ljude oko sebe. Znam, žalosno je to. Svi gledaju svoj interes i svoje gušte.
Primjer je i nesreća koja se dogodila na autocesti, dvjesto je automobila prošlo kraj unesrećenog vozača dok se netko zaustavio. Znači da je od dvjesto ljudi jedan čovjek svjestan tuđe nesreće i spreman je pomoći.
Ma što ja to pričam?!
Pa danas se čovjek ne može osloniti na vlastitog prijatelja, pa ni na članove šire obitelji. Mnogi od nas imaju prijatelje, ali uvijek treba postojati distanca u tom odnosu. Za neke stvari je bolje da ostanu na stranicama tvog dnevnika ili u obitelji.
Ljudi su prevrtljivi i puno njih nam nikad ne pokažu svoje pravo lice, ali kad-tad njihova dvoličnost i koristoljublje izađu na vidjelo.
Novac, ljudima je novac postao više od sredstva za preživljavanje. Uglavnom u životu bolje prolaze oni "bolje podmazanog džepa".
Nije novac sve na svijetu, ali je itekako potreban. Malo je onih koji žive skromnim životom, a da nisu siromašni. Ne želim osuđivati hiperbogate što troše "na veliko" jer bih vjerojatno i ja da sam na njihovom mjestu.
Nepravda... toga je bilo i bit će dok je vijeka i čovjeka. Počevši od banalnih primjera koji se dogode u školi: "Zašto on ima povlastice kod profesora,a ja ne?", pa do nepravdi svjetskih razmjera.
Recimo bijedna je presuda vukovarskoj trojci, i još gore, nitko ne odgovara za zlo i kalvariju počinjenu u Škabrnji. Ništa neće i ne može vratiti sve te ubijene ljude, ali netko mora odgovarati za taj zločin.
Mogla bih danima pisati o tome...
Svijet je postao hladna kugla, ohlađena ljudskom sebičnošću, koristoljubljivošću i nemarom.
Sve ove nesreće, katastrofe, ratovi, kazna su čovječanstvu.
Trebali bi se više posvetiti jedni drugima i stvarati bolji svijet za one kojih još nema, za buduće naraštaje, prije nego svijet nestane u tamnom ogrtaču zla i posljedica našrg nemara.
Moja poruka je da se probudimo! Pomozimo jedni drugima, čuvajmo prirodu i humanost za bolji život naših nasljednika.

(moja zadaća iz hrvatskog Razz )

Zadnja promjena: ; 28.12.07 12:35; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   08.12.07 14:55

"Najsretniji je onaj čovjek koji je učinio sretnima najviše drugih ljudi."
Pročitavši ovu izreku počela sam razmišljati o tome jesam li zapravo sretna… I shvatila sam koliko sam sretna.
Svaki put kad pomognem nekome osjećam se ispunjeno i dobro.
Nije sreća u dieselovim trapericama ili lacoste tenisicama. Ako vas to veseli onda ste zaista prazna osoba.
Nažalost materijalizam je na vrhuncu,ali novac = prividna sreća. Što će vam sav novac svijeta ako niste zdravi,ako vas drugi cijene samo zbog novca,ako nemate prijatelja kojeg možete nazvati usred noći i osloniti se na njega.
Treba cijeniti svoj život i biti optimist… ako vam u životu ne ide nemojte tražiti krivce u drugima,počnite od sebe.
Najlakše se predati i reći: “Ja to ne mogu!” Ajde budi faca pa riješi problem,suoči se sa stvarnošću,potraži pomoć,ali samo se nemoj predati sudbini. Bori se dok možeš i jednom ćeš sigurno uspjeti!!
Žao mi je kad vidim neku dragu osobu tužnu i nastojim pomoći koliko-toliko. Zašto žaliti za nekim tko te povrijedio,zašto žaliti za nečim što ti je nanosilo bol i zbog koga/čega si gubila živce.
Nije život ružičast,nitko nije potpuno sretan.U životu ima uspona i padova.
Sreća i postoji samo u kratkim trenucima.Nemojte na sve gledati crno,život nam može donjeti mnogo radosti samo ako mi to želimo.
Radost nije u primanju, već u davanju… ( molit ću one perverzne da ovo krivo ne protumače… )
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   10.12.07 0:06

Večeras se u meni nešto prelomilo...valjda se puno stvari nakupilo. Svaka slika,svaki stih me vraća u prošlost.

I ubija me to što ne mogu zaboraviti tih nekoliko druženja.
Zašto se to događa...zašto ja želim krivog? Zašto ne mogu dati priliku nekome kome je zaista stalo?! Zašto?!
Čovječe pa tek mi je 17. Tješim sve okolo,a nemam vremena i snage za sebe. Ne mogu zaustaviti ovu suzu koja mi upravo izlazi iz oka... tako je topla,no u njoj je toliko boli, o Bože!

Neka teče,možda će tako nestati sva bol i uspomena iz mene,jer ja ne pronalazim drugi način.
Pitam se sad,hmm...osjeća li se on nekad usamljeno...sjeti li me se. Što sam mu uopće predstavljala?! Mislim da ništa. Veliko prazno ništa. I opet sam ja tu luda,ja kojoj je on još uvijek drag.
ALI... valjda to tako ide. Netko pati za tobom,ti patiš za nekim... ma to je SMEĆE!!!!

Ne želim nekome biti „ženska“,ne želim još repriza loše serije!
Je li moguće voljeti i biti voljen? Možda je to samo iluzija.

Postoji li obostrana ljubav? Je li to samo farsa?

Zadnja promjena: ; 28.12.07 12:17; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   18.12.07 22:18

zdravo ljudi...upravo san dosla s pica... bili smo u cetvero.. sigurna sam da od nas nece bit "nesto"... necu se time uopce zamarat...sta cu..kad ne ide, ne ide...
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   28.12.07 12:33

Oilaa... praznici... božićni ugođaj... vani sunce sja... ja naspavana... ma odlično... osjećam se predobro.Kad kupim robu za Novu,bit ću još bolje Very Happy ...
Čovječe... 2008., a čini mi se kao da je bilo jučer kad sam se igrala s rodicom u vrtu...a tada sam imala 5 godina... Još osjećam miris tog dana..boje... zatvorim oči i vidim sebe...veselu,vidim tek procvjetalu ružu i leptira žarkih boja.Osjećam miris proljeća,toplinu sunca i cvrkut ptica. Taj dan je bio savršen...
[Vrh] Go down

dio mene u virtualnom svijetu....
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next