H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pravi best frend?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Pravi best frend? Empty
PostajNaslov: Pravi best frend?   Pravi best frend? Icon_minitime09.10.07 20:26

jos nisam naisao na takvog / takvu , svi gledaju svoj interes... ma pizde :dodivamo:

pod best frend mislim na to da mu sve mozes govorit i da ti je fkt best... nema takvih... :nene:


Zadnja promjena: ; 09.10.07 20:58; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pravi best frend? Empty
PostajNaslov: Re: Pravi best frend?   Pravi best frend? Icon_minitime09.10.07 20:29

i ja mislim da nema ali ko zna, bio sam blizu best frendu dok nisam skuzio kakva je pizda i to sam na maturalcu moro shvatit pa jebemu nije mi jasno zasto uradi  onakvo sranje... uglavnom......
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pravi best frend? Empty
PostajNaslov: Re: Pravi best frend?   Pravi best frend? Icon_minitime09.10.07 20:41

I danas bi bio takvog mišljenja da nije bilo mene,žao mi je,my bad :tuzan
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pravi best frend? Empty
PostajNaslov: Re: Pravi best frend?   Pravi best frend? Icon_minitime09.10.07 20:42

meni nije zao  bar sam skuzio kakav je zapravo, dobro  je da se to dogodilo bit cu ja dobar s njim ali nikad vise onak
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pravi best frend? Empty
PostajNaslov: Re: Pravi best frend?   Pravi best frend? Icon_minitime09.10.07 20:54

o cem se radi
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pravi best frend? Empty
PostajNaslov: Re: Pravi best frend?   Pravi best frend? Icon_minitime09.10.07 20:55

ma rec cu ti osobno necu ovak preko foruma vidimo se sutra pred skolom Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pravi best frend? Empty
PostajNaslov: Re: Pravi best frend?   Pravi best frend? Icon_minitime09.10.07 20:57

ak si zaboravio imamo mi msn
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pravi best frend? Empty
PostajNaslov: Re: Pravi best frend?   Pravi best frend? Icon_minitime09.10.07 21:13

imam jednu best frendicu,s kojom sam super od 1.osnovne,i imam dva jako jako jako dobra frenda
[Vrh] Go down
nightwish_girl_1
LEVEL 2
LEVEL 2



Broj postova : 83
Age : 32

Pravi best frend? Empty
PostajNaslov: Re: Pravi best frend?   Pravi best frend? Icon_minitime19.02.09 17:58

Ima toga... ali treba jako dugo da se gradi Smile

:shy
[Vrh] Go down
pant3rica
LEVEL 5
LEVEL 5



Broj postova : 510
Age : 32

Pravi best frend? Empty
PostajNaslov: Re: Pravi best frend?   Pravi best frend? Icon_minitime19.02.09 23:10

pa da..naravno da se treba gradit, svatko ima svoje nedstatke kako mane i vrline, treba se naučit na to i naviknut kako osoba diše i sve Very Happy
nikad nećeš ijednu osobu upoznat u potpunosti uvjek ćeš iz dana u dan naučit nešto novo kao i ona o teb, stvar je u vama dal ćete to prihvatiti ili samo tražit dalje Smile
[Vrh] Go down
miLa_FiXx
LEVEL 2
LEVEL 2



Broj postova : 69
Age : 33

Pravi best frend? Empty
PostajNaslov: Re: Pravi best frend?   Pravi best frend? Icon_minitime12.03.09 21:13

Šta da kupim best frendici??? =(
[Vrh] Go down
pant3rica
LEVEL 5
LEVEL 5



Broj postova : 510
Age : 32

Pravi best frend? Empty
PostajNaslov: Re: Pravi best frend?   Pravi best frend? Icon_minitime13.03.09 16:51

privjesak za lančić s vašim inicijalima Smile..
[Vrh] Go down
miLa_FiXx
LEVEL 2
LEVEL 2



Broj postova : 69
Age : 33

Pravi best frend? Empty
PostajNaslov: Re: Pravi best frend?   Pravi best frend? Icon_minitime13.03.09 22:38

kupit cu joj prsten.... i smislit cu nesto extra ka nase slike s tekstovima... nezz jos
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pravi best frend? Empty
PostajNaslov: Re: Pravi best frend?   Pravi best frend? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pravi best frend?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: For Humans :: Ljudi i odnosi :: Prijateljstvo-
Forum(o)Bir: