H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zadovoljni ste svojim izgledom...ili ne?

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Zadovoljni ste svojim izgledom...ili ne? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zadovoljni ste svojim izgledom...ili ne?   Zadovoljni ste svojim izgledom...ili ne? - Page 2 Icon_minitime08.10.07 13:54

nasreću(ili nažalost) moj dečko je visok tak da ja moram stati na stepenicu Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zadovoljni ste svojim izgledom...ili ne? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zadovoljni ste svojim izgledom...ili ne?   Zadovoljni ste svojim izgledom...ili ne? - Page 2 Icon_minitime08.10.07 13:55

zašto ja uvijek zapnem s niskom ženskom? Sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zadovoljni ste svojim izgledom...ili ne? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zadovoljni ste svojim izgledom...ili ne?   Zadovoljni ste svojim izgledom...ili ne? - Page 2 Icon_minitime08.10.07 13:56

ne znam...morat ćeš potražit neku dovoljno visoku tako da ne mora stati na prste dok te ljubi
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zadovoljni ste svojim izgledom...ili ne? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zadovoljni ste svojim izgledom...ili ne?   Zadovoljni ste svojim izgledom...ili ne? - Page 2 Icon_minitime08.10.07 13:58

mislim, ne smeta to meni
ali baš se potrefi Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zadovoljni ste svojim izgledom...ili ne? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zadovoljni ste svojim izgledom...ili ne?   Zadovoljni ste svojim izgledom...ili ne? - Page 2 Icon_minitime08.10.07 14:00

jbg...nemaš sreće....vidiš,meni je fora kad mi je dečko visok iako to ne dolazi do izražaja npr.dok sjedimo ili mi leži u krilu,to samo kad stojimo...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zadovoljni ste svojim izgledom...ili ne? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zadovoljni ste svojim izgledom...ili ne?   Zadovoljni ste svojim izgledom...ili ne? - Page 2 Icon_minitime08.10.07 16:23

a neam kometara ovdje
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zadovoljni ste svojim izgledom...ili ne? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zadovoljni ste svojim izgledom...ili ne?   Zadovoljni ste svojim izgledom...ili ne? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zadovoljni ste svojim izgledom...ili ne?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: For Humans :: Lifestyle :: Ljepota i moda-
Forum(o)Bir: