H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nikad nisam pisao dnevnik !!

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Icon_minitime08.10.07 11:25

aj ak ti problem ja cu tvog prijatelja nemoras gledat ako neces
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Icon_minitime08.10.07 11:26

ja da ne gledam!?
jel ti dobro?
gazi!!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Icon_minitime08.10.07 11:29

moje skije idu brum brum na tvog prijatelja

BRUMM BRUMM!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Icon_minitime08.10.07 11:30

daj meni posudi jedne Sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Icon_minitime08.10.07 11:30

ajde ja cu iza tebe s tenkom pa ako se bude jos trzo ja cu popravit
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Icon_minitime08.10.07 11:32

haha može Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Icon_minitime08.10.07 11:35

znam da se vi zajebavate ali ja ne u kakvom sad stanju nebi se cudio da nekog stvarno pregazim samo zato jer sam lud Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Icon_minitime08.10.07 11:36

možeš pokušat Very Happy
jedva čekam, dosadno mi je
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Icon_minitime08.10.07 11:38

i meni je, a to bi mi razbilo monotoniju koju imam u zivotu ko zna mozda se i dogodi tak nesto pratite crnu kroniku Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Icon_minitime11.10.07 22:24

za sad u crnoj kronici ništa....jeej
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Icon_minitime12.10.07 23:59

ma imam osjecaj da se crna kronika presusit vise nisam raspolozen za gazenje krenulo mi je nekak u zivotu i na rubu sam da budem happy jos mi samo fali ona
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Icon_minitime13.10.07 0:00

ja?!?!?!?!? ili dunja :^O
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Icon_minitime13.10.07 0:05

a budalo, ti jedini tu znas o cem govorim i onda dunju uvalis a bash si budala al to ti govorim iz ljubavi
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Icon_minitime15.10.07 23:43

mariio je napisao/la:
ja?!?!?!?!? ili dunja :^O

hahaha,Dunja????tak treba mariiio,a jbg MMF neke stvari su od početka :-lock-: i zato se ni ne mogu popraviti,doduše mislim da bi se to dalo i spasiti,al maidenovac dokazuje ono što si ti trebao u veljači i ožujku prošle godine,a nisi jer...hm?ne znam više ni sama,izgovor je bio "ja ne mogu više ovako"?i oke prihvaćen je,preboljen i sad je ostao samo to,glupi,jadni,patetični,bolni izgovor...ne diži mrtve emocije,nema to smisla

Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Tetamacapz7_349461
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nikad nisam pisao dnevnik !!
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Dnevnik jednog velikog Idijota

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: O clanovima foruma :: Dnevnik-
Forum(o)Bir: