H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nikad nisam pisao dnevnik !!

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime07.10.07 21:30

reci, ovo je tvoj dnevnik, tvoj život, zar ne?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime07.10.07 21:32

evo da opet pocnem dnevnik pisat
evo sad sam si bas super Smile decko jedan me malo nazivciro ali oprastam mu nezna on kako stvari stoje Very Happy e dosta mi je danasnjeg dana.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime07.10.07 21:35

znam ja više nego što misliš
ali to nije važno
vjeruj mi, ti ne znaš mnogo toga, ali naučit ćeš
onda će ti život biti ljepši, znat ćeš odgovore na mnoga pitanja
ali do tada.... jbg
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime07.10.07 21:37

a vis budale aj ostavi se toga sjebes cijelu temu sa svojim postovima okani se ove teme
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime07.10.07 21:38

imaš pravo, postalo mi je dosadno već....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime08.10.07 10:43

novi dan, novo razocaranje postaje sve bolje od boljeg, neznam sta bivise sam od sebe moram si nac neku zanimaciju da ubijem vrijeme :mlati:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime08.10.07 10:46

odi u grad na kavu ili već nešto
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime08.10.07 10:49

ma bi ali to mi je kretkotrajno pocet cu se bavit treniranjem žaba za skok u dalj
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime08.10.07 10:50

radije ih uzgajaj za hranu Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime08.10.07 10:55

a fuuuuj, fala ljepa nac cu si ja neku drugu zanimaciju, kad mi nista nepada napamet al ozbiljno, aha pa da posvetit cu se vozackom jos mi malo treba da sjednem u auto, pa udri na kraj svijeta
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime08.10.07 10:56

ja sebi stavim branik od betona na auto i gazim cajkere
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime08.10.07 10:58

sad sam se sjetio one jebene igrice carmagedon di gazis ljude, vis to bi moglo pomoc ali mora bit nest ostrije na braniku da ih prepolovi buahaha
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime08.10.07 11:00

kupiš rally gume za snijeg ili F1 gume za snijeg
one s čavlima Very Happy
a napred ugradiš ralicu koja će ih gurnut pod auto (obrnuto U)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime08.10.07 11:03

hm vidis to bi moglo upalit cak, ali bio bi sretniji da imam tenk i onda kad padne pod gusjenice onda cu stat i naprijed nazad dok dusu ne iscjedim iz njega
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime08.10.07 11:04

to su cajkeri
kolko duše mogu imat??
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime08.10.07 11:07

e vis vis ima nest u tome, ali nesmeta ic ce brze bar cu ih vise pobit, znam kak cu si nac zensku ic cu po ulici i rec joj ja imam kurac ti imas picku ocemo se jebat i to je to na to padaju provjereno!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime08.10.07 11:08

lol
kolko sam ja čuo na to ne padaju....
probaj sa: imam 5 kuna, ti si jeftina... Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime08.10.07 11:10

to nema veze sa dnevnikom... al nema veze i ja bi gazio nekog sa romobilom
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime08.10.07 11:11

da znaš da sam to pokušao
shvatio sam da romobil može puknut kad udariš čovjeka!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime08.10.07 11:13

a damn kupicu si skije pa cemo onda vidit jebem vam
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime08.10.07 11:15

probaj, al trebat će ti još i barem neki jako dobar motor
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime08.10.07 11:17

sta fali onom strojceku koji gazi mine mislite da bi to bilo dosta jako i krvavo???
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime08.10.07 11:19

dobra idea
lol
moj best frend je cajker Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime08.10.07 11:21

a jbg sad best frend cajker a ti tu ogovaras cajkere pa kak to?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime08.10.07 11:22

a eto
on je još dobar
mrzim one tipove koje misle da su face, a život trate cajkama i ne žele čut za niš drugo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nikad nisam pisao dnevnik !!
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Dnevnik jednog velikog Idijota

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: O clanovima foruma :: Dnevnik-
Forum(o)Bir: