H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Šveđanin skrivio smrt motociklista

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Šveđanin skrivio smrt motociklista Empty
PostajNaslov: Šveđanin skrivio smrt motociklista   Šveđanin skrivio smrt motociklista Icon_minitime18.08.07 19:41

Na Jadranskoj magistrali u mjestu Lozica kod Dubrovnika dogodila se sinoć prometna nesreća od čijih je posljedica u bolnici preminuo motociklist Z.M.

Šveđanin skrivio smrt motociklista SpacerŠvedski državljanin S.B. upravljajući osobnim vozilom pontiac transporter ulva nepropisno se uključivao u promet. U tom je trenutku na njega naletio motocikl honda kojim je upravljao Z.M.Od siline udarca vozač motocikla i njegov suputnik N. D. teško su ozlijeđeni te im je u dubrovačkoj Općoj bolnici pružena liječnička pomoć . Z. M. je od zadobivenih ozljeda preminuo u bolnici pola sata poslije ponoći.

a poznavao sam ovog koji je poginuo , radio je kod mene pola godine Sad
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




Šveđanin skrivio smrt motociklista Empty
PostajNaslov: Re: Šveđanin skrivio smrt motociklista   Šveđanin skrivio smrt motociklista Icon_minitime19.08.07 22:52

Ali dvojica u tjednu, još me puca kad pomislim... Sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Šveđanin skrivio smrt motociklista Empty
PostajNaslov: Re: Šveđanin skrivio smrt motociklista   Šveđanin skrivio smrt motociklista Icon_minitime19.08.07 23:59

ovdje dvoje u dva dana Sad
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




Šveđanin skrivio smrt motociklista Empty
PostajNaslov: Re: Šveđanin skrivio smrt motociklista   Šveđanin skrivio smrt motociklista Icon_minitime20.08.07 22:35

Suosjećam prijatelju.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Šveđanin skrivio smrt motociklista Empty
PostajNaslov: Re: Šveđanin skrivio smrt motociklista   Šveđanin skrivio smrt motociklista Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Šveđanin skrivio smrt motociklista
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» smrt se je vratila!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: Vijesti & Novosti :: Crna kronika-
Forum(o)Bir: