H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Medvjedica napala rendžera

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Medvjedica napala rendžera Empty
PostajNaslov: Medvjedica napala rendžera   Medvjedica napala rendžera Icon_minitime18.08.07 19:26

Sanjina Milanovića, 31-godišnjeg nadzornika u Nacionalnom parku Sjeverni Velebit, u četvrtak ujutro napala je medvjedica. Zvijer je napala rendžera s leđa braneći svoje mladunče.

Medvjedica napala rendžera 54825
Pravo je čudo da je nadzornik prošao samo s lakšim tjelesnim ozljedama s obzirom na to da ga je medvjedica udarila s leđa, bacala na pod i vukla po tlu, piše Novi list.'Pred mene na put izletio je mali medvjedić. Zastao sam iznenađen a istovremeno nad mojim se leđima nadvila ogromna silueta medvjedice koja je vjerojatno stajala iza velikog kamena pa je nisam niti mogao ranije uočiti. Udarila me je s leđa i bacila na pod, ponovo me digla u zrak i bacila u maline koje rastu uz stazu. Prednjim je šapama skočila na moja leđa. Zatim me počela vući po tlu, grebala po leđima ali na svu sreću najviše po ruksaku koji sam imao na leđima.' Mali medvjedić se počeo derati pa je otišla do njega, ali se vratila.'Njušila me po vratu, vrtila se oko mene, a onda je otišla za medvjedićem koji se počeo udaljavati', ispričao je Sanjin.Milanović je najavio kako će se vratiti na posao nakon oporavka. Izjavio kako nije pružao otpor već se 'jednostavno nije micao'. 'Teško je opisati što čovjek u tom trenutku osjeća, ali znam da je sve trajalo jako dugo, čitavu vječnost', kaže Sanjin Milanović.
[Vrh] Go down
 
Medvjedica napala rendžera
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: Vijesti & Novosti :: Hrvatska-
Forum(o)Bir: