H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kak je život čru...

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kak je život čru... Empty
PostajNaslov: Kak je život čru...   Kak je život čru... Icon_minitime16.08.07 23:05

Mislim da ću napisat ovdje nešto...ponekad...kad nisam dovoljno emo za blogove i myspace...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kak je život čru... Empty
PostajNaslov: Re: Kak je život čru...   Kak je život čru... Icon_minitime04.09.07 22:32

E dakle. Da nešto i napišem.
Počela škola. To ne valja. Iz više razloga. Sad se opet počinjem ponašati kao manijak jer me jedan od profesora plaši. Onak, kad mi se obraća malo mi fali da zaplačem. Utješno je što tako djeluje i na sve ostale (normalne) ljude Wink
EEE, rođendan mi danas. To samo uredno proslavili prošle subote. Jedina zamjerka je manjak alkohola. Ili je možda bilo previše kronera (bokić, Nena&Azra Smile Upoznao sam gro ljudi. I zaboravio ih naravno. Ali to je okej.
Nego, da ja ne trabunjam gluposti. Odoh slušat nekve gay bendove,,,Marduk i to,,,
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kak je život čru... Empty
PostajNaslov: Re: Kak je život čru...   Kak je život čru... Icon_minitime07.09.07 22:32

_Avatar_ je napisao/la:
E dakle. Da nešto i napišem.
Počela škola. To ne valja. Iz više razloga. Sad se opet počinjem ponašati kao manijak jer me jedan od profesora plaši. Onak, kad mi se obraća malo mi fali da zaplačem. Utješno je što tako djeluje i na sve ostale (normalne) ljude Wink
EEE, rođendan mi danas. To samo uredno proslavili prošle subote. Jedina zamjerka je manjak alkohola. Ili je možda bilo previše kronera (bokić, Nena&Azra Smile Upoznao sam gro ljudi. I zaboravio ih naravno. Ali to je okej.
Nego, da ja ne trabunjam gluposti. Odoh slušat nekve gay bendove,,,Marduk i to,,,


hihi...jeste primjetili nedostatak kruskovca? xD
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kak je život čru... Empty
PostajNaslov: Re: Kak je život čru...   Kak je život čru... Icon_minitime07.09.07 22:46

Paa, , ,s obzirom da sam znao da će biti vas par koji sišete kruškovac kao usisna pumpica otopinu tinol žice( nvm, iside joke,,, Wink ) inzistirao sam na bar 3 litre kruškovca. Pa je jedan otišao vama, a jedan...erm...još nekim ljudima...
A dan poslije su se frendovi žalili na to kak je neka " mala " (oi Nancy Razz )pokupila sav kruškovac Smile
Bitno da sam ja upropastio sve crno vino,,,,
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




Kak je život čru... Empty
PostajNaslov: Re: Kak je život čru...   Kak je život čru... Icon_minitime07.09.07 22:50

Baš me zanima kakva su to pinkičasta jetra koja mogu tražiti od mozga kruškovac. Uz ovakvu naglu hladnoću, razumno je da organizam traži vino, ali kruškovac xD
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kak je život čru... Empty
PostajNaslov: Re: Kak je život čru...   Kak je život čru... Icon_minitime07.09.07 23:09

HaH, kakva su to jetra koja u svako doba dana i godine ne traže pivu? Wink
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




Kak je život čru... Empty
PostajNaslov: Re: Kak je život čru...   Kak je život čru... Icon_minitime07.09.07 23:14

Moja, ja ih mogu kontrolirati, u mene razum predvlada kad treba Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kak je život čru... Empty
PostajNaslov: Re: Kak je život čru...   Kak je život čru... Icon_minitime07.09.07 23:41

ja volin crno vino u svako doba godine....kruskovac ne trosin....
:cocojumbo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kak je život čru... Empty
PostajNaslov: Re: Kak je život čru...   Kak je život čru... Icon_minitime08.09.07 0:22

E sad, imate linkić u mom sigu. Kad admin navali maknut ću ga u topic linkovi,,,
Svratite i komentirajte Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kak je život čru... Empty
PostajNaslov: Re: Kak je život čru...   Kak je život čru... Icon_minitime08.09.07 0:26

wau koi machisti ode,.... ma mrsh!!! beelj!! haha ... joking.... bit cu zensko pa cu komentirat aaaj aj
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




Kak je život čru... Empty
PostajNaslov: Re: Kak je život čru...   Kak je život čru... Icon_minitime08.09.07 0:35

...pa šta treba živcirat admine, zašto takvo nelogično razmišljanje, a čemu služi www u profilu? Stavi ga tamo i uvijek će biti s tobom Smile (a btw. :rofl: dobar blog he he GOOOOOO BUNDY! xD )
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kak je život čru... Empty
PostajNaslov: Re: Kak je život čru...   Kak je život čru... Icon_minitime08.09.07 0:37

hahaha.... very funny.... zivile zeneee!!!!! jeeej!!! :zhell:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kak je život čru... Empty
PostajNaslov: Re: Kak je život čru...   Kak je život čru... Icon_minitime08.09.07 1:41

a dobro , blogove mozete u profil , ali druge forume ne Very Happy

btw. jeste li primjetili gore tipikicu " live chat "
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kak je život čru... Empty
PostajNaslov: Re: Kak je život čru...   Kak je život čru... Icon_minitime08.09.07 17:37

HaHa...popustio je samo zato jer mu se sviđa blog. ;D TNX God for us...

I naravno, SEIZE THE HOOTERS!!! :rofl:


Zadnja promjena: ; 08.09.07 17:44; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kak je život čru... Empty
PostajNaslov: Re: Kak je život čru...   Kak je život čru... Icon_minitime08.09.07 17:41

U čast vremenima kada je razgovor između muža i žene započinjao sa: "Što ima za večeru?", a završavao sa "Ti to zoveš večerom?" sricon...to je vrime proslo....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kak je život čru... Empty
PostajNaslov: Re: Kak je život čru...   Kak je život čru... Icon_minitime08.09.07 17:43

zene su zakon ;D
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kak je život čru... Empty
PostajNaslov: Re: Kak je život čru...   Kak je život čru... Icon_minitime08.09.07 17:48

Aha, žene su zakon. Moja omiljena uzrečica je
Citat :
Najkraći put do ženskog srca je pilom kroz rebra.
:rofl:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kak je život čru... Empty
PostajNaslov: Re: Kak je život čru...   Kak je život čru... Icon_minitime11.10.07 22:52

Ghhhh, meni treba nešt da me malo trgne iz dosade. Ubijam se hrpama gradiva iz predmeta kojima ne znam ni ime :_| Čak bi me razveselilo da me jedan od onih gore pokupi autom. Oh joy!

Jedino što me veseli je taj konc Korpiklaanija, ali kak situacija zgleda ništ od toga. Malo me ocjene yebu, a i prijevoz nije siguran...ali, onda iemo na bilo koji od hrpe koncerata uskoro...Holy Moses (aaah, Sabina ockey ) , Krisiun, Therion, Sirenia...
+k' svemu tome i Nena me zayebava...fala... :tuzan
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kak je život čru... Empty
PostajNaslov: Re: Kak je život čru...   Kak je život čru... Icon_minitime11.10.07 23:00

a zao mi jeeeeeeeee....ev,obećajem da nečem više... Mad
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kak je život čru... Empty
PostajNaslov: Re: Kak je život čru...   Kak je život čru... Icon_minitime19.10.07 19:09

Hm, etoga,,,uskoro ću konačno saznati jel iem na konc ili ne,,,(ajde, ajde, ajde, ajde,,,)

Jučer je bio poprilično značajan dan za mene. Popio sam svoju prvu pivu u čru pivnici. Koju smo odmah proglasili službenim mjestom za opijanja članova "No ma'am-a" Very Happy zbog odlične pive,,,okrenuli par rundi svijetle, crne pa tamne pive (uzmite svijetlu :mig ) pa napravili krug po zg-u i išli doma,,,na pivu naravno

Onak, bio sam usput i u teh. muzeju, glumio pokusnog kunića i kroz mene je prošlo 500 000 volti napona :super Kak sam si kul sad,,,to je dokaz da me ni vrag ni bog neće još,,, Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kak je život čru... Empty
PostajNaslov: Re: Kak je život čru...   Kak je život čru... Icon_minitime23.10.07 10:13

[color:e68b=red:e68b]
Can Die No More

Now I go there more and more
Never been there so before
Can go no more

Now I take them one by one
There comes two for each one done
Can't take them all

Round and round, we stand the same old ground
So I've found that we can't take them down
I can't play these games, who are they for
I can die no more

Now I take the time to stay
Play their games in grey
Can stay no more

As I've tried a thousand times
As I've died a thousand times
Can die no more

Round and round, we stand the same old ground
So I've found that we can't take them down
I can't play these games, who are they for
I can die no more


Osjećam se kao da se vrtim u krug stalno,,,bilo kroz godine ili dane, tjedne, štoveć,,,sve se stalno prokleto ponavlja. A to nije dobro jer se uglavnom ponavljaju i one loše stvari. Nikako da izađem iz tog začaranog kruga. A možda to i ne želim,,,zbog nekoga, nečega,,,i onda sam sebe tjeram na stvari koje normalan čovjek (not me Smile ) ne bi napravio.

Jel to znači da sam mazohist? Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kak je život čru... Empty
PostajNaslov: Re: Kak je život čru...   Kak je život čru... Icon_minitime23.10.07 20:51

"Osjećam se kao da se vrtim u krug stalno,,,bilo kroz godine ili dane, tjedne, štoveć,,,sve se stalno prokleto ponavlja."
heh...kako mi je ovo poznato... btw kako si me nasa na netlogu...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kak je život čru... Empty
PostajNaslov: Re: Kak je život čru...   Kak je život čru... Icon_minitime24.10.07 11:12

Citat :
btw kako si me nasa na netlogu...

Vidio sam u nicku fixxxy pa sam pretpostavio da si to ti Neutral
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kak je život čru... Empty
PostajNaslov: Re: Kak je život čru...   Kak je život čru... Icon_minitime24.10.07 11:15

The River


Yet another morning
that feels like this
Yet another life's bitter kiss


It has been like this for I don't know how long
I only know that at some point
it all went wrong

I don't remember much from last night
but still far more than I would like to

I'm floating downstream that damned river again

What can I do now except continue
and open a bottle once more
What can I do now except see this through
and float with the stream, off the shore
- see where the river will take me


With each drink I'm drifting further away from your world
the further off I get the harder it will be to return

It has been like this for I don't know how long
I only know that at some point
it all went wrong

Floating downstream that damned river again
The river that's distilled from premium grain

What can I do now except continue
and open a bottle once more
What can I do now except see this through
and float with the stream, off the shore
- see where the river will take me
- see where the river will take me
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kak je život čru... Empty
PostajNaslov: Re: Kak je život čru...   Kak je život čru... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kak je život čru...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: O clanovima foruma :: Dnevnik-
Forum(o)Bir: