H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Empty
PostajNaslov: kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...   kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Icon_minitime10.08.07 23:55

pitali ste svakakve gluposti...pitajte opet...
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Empty
PostajNaslov: Re: kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...   kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Icon_minitime11.08.07 15:22

Đe si crni? :trazi:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Empty
PostajNaslov: Re: kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...   kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Icon_minitime12.08.07 11:29

Sad sam doma za kompom. I bit ću još nekih 10-ak sati... Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Empty
PostajNaslov: Re: kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...   kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Icon_minitime12.08.07 19:39

zas mi nisi rekao da ias super-uber-mega-kul-stajaznamkakvog frenda koi boja nokte u crno? :hiperbanana:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Empty
PostajNaslov: Re: kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...   kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Icon_minitime12.08.07 23:22

Zato jer je bio pijan i pitao najmanje 666 puta zašto si ti plazila po njemu... :rofl:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Empty
PostajNaslov: Re: kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...   kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Icon_minitime13.08.07 11:18

_Avatar_ je napisao/la:
Zato jer je bio pijan i pitao najmanje 666 puta zašto si ti plazila po njemu... :rofl:

ahaaa xD...ok... (jos 1)
nego, kak si?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Empty
PostajNaslov: Re: kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...   kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Icon_minitime13.08.07 11:58

Fallen_angel je napisao/la:
zas mi nisi rekao da ias super-uber-mega-kul-stajaznamkakvog frenda koi boja nokte u crno? :hiperbanana:
shto takve volim mlatit :mock:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Empty
PostajNaslov: Re: kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...   kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Icon_minitime13.08.07 13:54

Kak sam? KAK SAM!? Ovaj gore je hacknuo Rampageov blog!!! :ckme: Gdje da sad sprdam klince??? Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Empty
PostajNaslov: Re: kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...   kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Icon_minitime13.08.07 14:08

_Avatar_ je napisao/la:
Kak sam? KAK SAM!? Ovaj gore je hacknuo Rampageov blog!!! :ckme: Gdje da sad sprdam klince??? Wink

hackeru :hi:
tak im i treba...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Empty
PostajNaslov: Re: kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...   kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Icon_minitime14.08.07 19:06

hvala Vlaho... :love: to im je da nauče da se slike nadobudnih kritičara ne objavljuju na blogu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Empty
PostajNaslov: Re: kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...   kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Icon_minitime14.08.07 22:04

e kad na kraju slavis rođendan?
veco (sotonjesta) slavi 01.09
02. je nedjelja ak se ne varam...

vird :hiperbanana:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Empty
PostajNaslov: Re: kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...   kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Icon_minitime14.08.07 23:27

Ili slike nadobudnih licemjera....(ako govorimo o istoj osobi...) Nije da ih branim...
Zar nije 4.9. početak škole, ponedjeljak? A nema veze...u biti, subota prije početka škole...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Empty
PostajNaslov: Re: kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...   kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Icon_minitime19.10.07 14:59

ch4ng3r je napisao/la:
Fallen_angel je napisao/la:
zas mi nisi rekao da ias super-uber-mega-kul-stajaznamkakvog frenda koi boja nokte u crno? :hiperbanana:
shto takve volim mlatit :mock:

moj covjek....heeh
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Empty
PostajNaslov: Re: kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...   kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Icon_minitime19.10.07 15:05

pa da... dao bi ja njima lopatu pa nek prebacuju svaki dan 4-5 kubika sodera... i to onog krupnog... dvojke najmanje koja je stala 1-2 godine da se lijepo stisne... brzo bi prestali glumit debile...

ili motiku pa na ledinu... bar ledina ne nedostaje B-)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Empty
PostajNaslov: Re: kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...   kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Icon_minitime19.10.07 15:10

sigurno neznaju ni frezu upalit...heheh
nek izbrazda hektar zemlje..crkli bi ko male djevojcice..ne boj se..spavali bi kasnije a ne lakirali nokte!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Empty
PostajNaslov: Re: kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...   kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Icon_minitime19.10.07 15:11

i nebi im palo na pamet glumit neke sotonjare xD
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Empty
PostajNaslov: Re: kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...   kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Icon_minitime19.10.07 15:12

ma to je sve ludo...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Empty
PostajNaslov: Re: kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...   kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Icon_minitime20.10.07 11:14

wauuuuu kak ste vas dvoje frajeriiiii...pitat cu mamu jel se smijem druziti s vama
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Empty
PostajNaslov: Re: kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...   kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Icon_minitime20.10.07 11:19

i ti lakiras nokte? :dodivamo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Empty
PostajNaslov: Re: kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...   kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Icon_minitime20.10.07 12:17

ne
al me zivcirate,, kao tu ste frajeri a da dodje neki metalac od 1.85 i 100 kila sa lakiranim noktima samo bi se okrenuo i oso
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Empty
PostajNaslov: Re: kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...   kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Icon_minitime20.10.07 13:54

mariio je napisao/la:
ne
al me zivcirate,, kao tu ste frajeri a da dodje neki metalac od 1.85 i 100 kila sa lakiranim noktima samo bi se okrenuo i oso
pa u meni je preko 185...al nije bas 100 kg...
s ovim sto treniram..vjeruj mi nebi ja nigdi otisa!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Empty
PostajNaslov: Re: kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...   kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Icon_minitime20.10.07 14:07

mariio je napisao/la:
ne
al me zivcirate,, kao tu ste frajeri a da dodje neki metalac od 1.85 i 100 kila sa lakiranim noktima samo bi se okrenuo i oso
ali ima i takvih xD
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Empty
PostajNaslov: Re: kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...   kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Icon_minitime05.12.07 22:43

A zakaj ga mrziti?!?

OMG!!!!!!

:citaj
[Vrh] Go down
Sponsored content





kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Empty
PostajNaslov: Re: kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...   kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kako zamrziti _avatara_ u 3 poteza...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako ste trenutno odjeveni/kako izgledate?
» Kako se zabavljate
» Kako preboliti?
» Kako zastitit blog?
» Kako postupit kad zgazite nekog

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: O clanovima foruma :: Upoznavanje-
Forum(o)Bir: