H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p   Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Icon_minitime04.10.07 23:42

Mogu ja rec koja joj je najdraza igra???
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p   Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Icon_minitime04.10.07 23:43

pitam se pitam....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p   Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Icon_minitime04.10.07 23:43

ajd kazi Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p   Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Icon_minitime04.10.07 23:48

a nesmijem samo  ako mi dopusti ja nju znam u dusu ali nesmijem samo tako sirit takve informacije
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p   Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Icon_minitime04.10.07 23:50

ajd baš...jbm opet iznosi moje prljave tajne na vidjelo :rofl:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p   Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Icon_minitime04.10.07 23:56

ma necu ja nikom to rec to ostaje samo naše
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p   Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Icon_minitime05.10.07 0:29

prevrsili ste svaku mjeru... da niste nastavili ovdje jer cu pocet dijelit banove , a to mi i nije neki gust , no nemam izbora ! imate caffe bar za rasprave !
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p   Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Icon_minitime05.10.07 14:29

šta ima?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p   Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Icon_minitime06.10.07 0:32

ništa....tuga,bol,očaj,depresija,Metallica i malo ludosti,kaxi ti Đozo?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p   Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Icon_minitime06.10.07 1:22

kaj me trebaš???
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p   Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Icon_minitime06.10.07 1:30

a to...a ma ništa više bitno,rješila sam sve sama,e a kad sve to završi umirat ćeš od smjeha,izvela sam pizdariju veću od McLarenove krađe Ferrarijevih podataka
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p   Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Icon_minitime06.10.07 1:38

kaj ti sad muljaš da mi je znat??? Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p   Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pitaš Forgotten,ona zaboravi odgovoriti :p
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: O clanovima foruma :: Upoznavanje-
Forum(o)Bir: